Конкурс на посади директорів 7 державних підприємств


Мінагрополітики продовжує проведення відкритих конкурсів на посади керівників підвідомчих організацій. Зараз одночасно йде відбір на 55 підприємств. Оголошено результати конкурсного відбору на посаду ДП «Укрспирт» і ще 10 державних підприємств.

Частина вакантних посад була закрита тому, що Конкурсна комісія не визначилася з переможцями.

«У зв'язку з визнанням комісією всіх конкурсних пропозицій на посаді ДП« Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу », ДП« Конярство України », ДП« Ніжинський комбінат хлібопродуктів », ВАТ« Племінний завод «Плосківський» та державного підприємства - Шовкорадгосп «Баришівський »такими, що не відповідають порядку відбору керівників підприємств, прийнято рішення про повторне проведення конкурсного відбору цих підприємств», - зазначила Голова конкурсної комісії, заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Також оголошено конкурс на ще 2 державних підприємства - це «Аграрні реєстри» і «Мурафський кар'єр». Процедура подачі документів для участі та механізм проведення конкурсу доступна за посиланням.

У міністерстві працює постійно діюча професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих компаній: MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel, PricewaterhouseCoopers, а також співробітники Мінагрополітики. Участь у процедурі незалежних експертів гарантує прозорість і неупередженість конкурсного відбору.

Інформацію про всі вакансії та умови участі в конкурсах потенційні кандидати можуть дізнатися на сайті Мінагрополітики та на національних сайтах працевлаштування.

Comment