Яресько передрікають посаду технократичного прем'єра після відставки Яценюка


Інформація про можливі зміни в уряді з'явилася на сторінці Facebook політичного аналітика Павла Нусс. "Уникати відповідальності за фінансово-економічну ситуацію що склалася в країні, і перекладати провину на жінок-колег завжди загрожує для політика Після антикризової наради під керівництвом президента України Петра Порошенка, Яценюк відмовився дати спільну прес-конференцію разом з головою НБУ і міністром фінансів, і пояснити країні ситуацію на валютному ринку і в економіці, тому як уряд незаперечно несе відповідальність, разом з НБУ за ситуацію", -. відзначає експерт.

"Більше того За моєю інформацією, Яценюк в Адміністрацію Порошенко був викликаний, а не запрошений" скаржитися на НБУ ", - додав він.
Нусс підкреслює, що Яресько, як член уряду, "не злякалася жорстких і прямих запитань журналістів, і спільно з головою НБУ спробувала викласти суть проблеми та шляхи її вирішення".

"Але прем'єр Яценюк на правах глави уряду повинен був викласти більш детальну інформацію про хід антикризових консультацій, тим самим підтвердити готовність уряду виходити з піке в команді з НБУ. Цього не сталося, тому що Арсеній Петрович ретельно готується до виборів у місцеві ради, а змагатися за електорат за рахунок країни та її громадян - дратує і елітк, і наших західних партнерів», - пише політичний аналітик.

"Тому, Наталія Яресько сама підходяща фігура на пост технократичного прем'єр-міністра Її кандидатура, по суті, повинна влаштувати всіх членів парламентської коаліції, і для розпаду демократичного альянсу поки немає підстав", - Підсумував Нусс.

Comment