Мінінфраструктури припиняє відбір кандидатів на керівні посади


27 лютого Міністерство інфраструктури України отримало ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 20.02.2015 р. з питань забезпечення адміністративного позову (справа №804/3044/15). Ухвала зупиняє рішення Міністерства про пошук кандидатів на посади керівників «Укрзалізниці», аеропортів «Бориспіль» та «Львів», а також забороняє проведення наступних етапів відбору до вирішення судом зазначеної справи.

Після оголошення рішення провести відкритий і прозорий відбір кандидатів на посади керівників зазначених державних підприємств, Міністерство зіштовхнулося з супротивом з боку різноманітних зацікавлених осіб. Ці люди дуже багато зробили для дискредитації процедури відбору, а також експертів, залучених до нього. Проте, виконуючи рішення суду, відомство припиняє відбір кандидатів на посади керівників «Укрзалізниці», аеропортів «Бориспіль» та «Львів», оголошення про який було оприлюднене на сайті Мінінфраструктури 31.12.2014р.

Незважаючи на це, Міністерство залишається відданим прагненню знайти найдостойніших претендентів на керівні посади, незважаючи на тиск зацікавлених сторін. Тому, не очікуючи вирішення справи №804/3044/15, розгляд якої може бути довготривалим, розпочне нові конкурси відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки» від 3.09.2008 р., нещодавно затвердженої в новій редакції. На жаль, це означатиме чергову затримку у призначенні керівників згаданих підприємств. Тим не менше, цей захід є необхідним, щоб зламати систему та домогтися того, щоб державними підприємствами управляли кваліфіковані менеджери.

Comment