Незалежна агенція «Ранг» формує рейтинги політичних діячів, спираючись на оцінки провідних експертів, громадських діячів, журналістів та представників бізнесу.

Мета агенції полягає в тому, щоб сформувати у суспільства запит на думку кваліфікованих фахівців у таких важливих питаннях як вибір топ-менеджменту країни. Агенція «Ранг» націлена на створення кадрового резерву держави i виявлення професіоналів нового покоління, які, на думку експертів, не братимуть участь у корупційних схемах та матимуть необхідний потенціал і команду для того, щоб належно виконувати покладені на них суспільством обов'язки.

Агенцію «Ранг» було засновано з ініціативи бізнесмена Олега Боярина, голови правління групи компаній «Атолл Холдинг», який поставив собі за мету сприяти створенню кадрового резерву українського політикуму.

В онлайн-анкетуваннях беруть участь представники інтелектуальної та бізнес-еліти, імена та фах яких зазначаються у результатах досліджень.

 

Агенція гарантує учасникам досліджень конфіденційність, однак до іменних анкет учасників можуть мати доступ треті особи у разі проведення незалежного аудиту для підтвердження достовірності підготовленого рейтингу.

Рейтингові дослідження агенції орієнтовані, передусім, на представників ЗМІ, влади та громадянського суспільства – усіх, хто зацікавлений у виявленні професійних кадрів та нових облич в українському політикумі.

«Ранг» готує рейтинги у відповідь на актуальні події у суспільно-політичному житті країни. Результати досліджень висвітлюються максимально відкрито та прозоро з використанням новітніх технологій та інфографіки. Водночас агенція готує рейтинги на замовлення державних установ та громадських організацій, щоб задовольнити суспільний інтерес до ключових гравців українського політикуму та запит на кадровий резерв.